pic header



Български (България)

Училищен стол

Седмично меню

Банер
Стипендия "Цветан Цветков"
Банер
Кандидат-студенти
Банер
Банер
Банер
Проекти по Коменски
Банер
Банер
Проект BG05M2OP001-2.004-0004
Банер
„Развитие на способностите на учениците и повишаване на мотивацията им за учене чрез дейности, развиващи специ- фични знания, умения и компетентности (Твоят час)“ – фаза 1
Проект BG051PO001-3.1.06
Банер
Подобряване на качеството на образованието в средищните училища чрез въвеждане на целодневна организация на учебния процес

Търсене

Брой прегледи на съдържанието : 988479
СУ Павликени
ПОКАНА

 

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,

На 28.11.2016 г. /понеделник/ от 17:30 часа в кабинет № 9 на III-ти етаж в училище ще се проведе общо събрание с избраните представители на родителите на учениците от всяка паралелка при СУ "Бачо Киро" гр. Павликени при следния дневен ред:

1. Избор на членове на Обществения съвет на СУ "Бачо Киро" гр. Павликени

2. Избор на резервни членове на Обществения съвет на СУ "Бачо Киро" гр. Павликени

 

С уважение,

Пепи Стефанова

Директор на СУ "Бачо Киро"

гр. Павликени

 
Списък на ръководители и групи по проекта за учебната 2016/2017 година

РЪКОВОДИТЕЛ

ТИП ЗАНИМАНИЕ

ГРУПИ

БРОЙ УЧЕНИЦИ

1.

Антоанета Цветкова

Занимание по интереси

„Сръчни ръце“

14

2.

Карол Каролов

Занимание по интереси

Бъдещи футболни звезди“

24

3.

Ганка Колева

Обучителни затруднения

„Българският език - звучен и богат“

10

4.

Маргарита Пенчева

Занимание по интереси

„Бързи, смели,сръчни - щафетни игри“

16

5.

Илиян Йорданов

Занимание по интереси

Волейбол „Здрав дух в здраво тяло“

18

6.

Румяна Боянова

Занимание по интереси

„Дигитален свят“

23

7.

Наташа Нонова

Занимание по интереси

Езикът на Шекспир

13

8.

Сашка Александрова

Занимание по интереси

Здравословен начин на живот

14

9.

Сийка Ковачева

Обучителни затруднения

„Знам и мога“

10

10.

Диана Пенева

Занимание по интереси

Клуб „Млад химик“

13

11.

Николай Цветков

Занимание по интереси

Клуб „Тенис на корт“

17

12.

Милена Маринова

Занимание по интереси

Клуб за ООН

14

13.

Цветанка Аврамова

Обучителни затруднения

„Ключ към математиката“

6

14.

Никола Николов

Занимание по интереси

Магията „Волейбол“

25

15.

Ивета Иванова

Занимание по интереси

„Магията на изкуството“

16

16.

Йорданка Джамбазова

Обучителни затруднения

„Математика за всички“

10

17.

Татяна Ангелова

Обучителни затруднения

„Математика – ключ към знанието“

10

18.

Наталия Алтънова

Обучителни затруднения

„Мога да пиша“

10

19.

Женя Харизанова

Обучителни затруднения

„Мога да смятам“

8

20.

Гинка Христова

Занимание по интереси

„Обичаи и празници в Европа и България“

17

21.

Бисерка Симеонова

Обучителни затруднения

„Обичам да смятам“

10

22.

Албена Петрова

Занимание по интереси

„От нищо, нещо“

14

23.

Галя Георгиева

Занимание по интереси

„Приказен свят“

16

24.

Искра Русатова

Занимание по интереси

„Приятели на музиката“

22

25.

Светлозара Върлева

Занимание по интереси

„Пътешествие в Европа“

16

26.

Анна Ненова

Обучителни затруднения

„Родна реч“

10

27.

Лидия Владимирова

Занимание по интереси

„Театрален състав“

12

28.

Неделчо Неделчев

Занимание по интереси

„Училище за лидери“

15

29.

Карол Каролов

Занимание по интереси

„Футболни надежди“

25

30.

Диана Ганчева

Занимание по интереси

„Шарена палитра“

25

 
21 март - Международният ден срещу расовата дискриминация

 

С учениците от IV до VI клас, включени в целодневното обучение, по програмата "Връстници обучават връстници"  се проведоха обучения по темата "Правата на детето".
След обща информация предоставена от госпожа Флорова и нейните помощнички Гергана Драгомирова и Моника Пантелеева, бе подчертано най-важното – правото им на образование.
Основните въпроси, по които разсъждаваха трите отбора бяха: "Какво  научаваме в училище?", "Защо някои деца не посещават училище?" и "Какви са последиците от това?" (Обучението в снимки)

 
Педагогически съветници

Неделчо Неделчев

Татяна Маринова

Бакалавър по психология,
ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 2002

Магистър по психология,
ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 2004

Кариерен консултант – GCDF, Center for credentialing & education, USA, 2008

Бакалавър по социална педагогика,
ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 2007

Бакалавър по психология,
ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 2009

Магистър по социално-превантивни и пробационни дейности, ВТУ „Св. Св. Кирил Методий”, 2008

Работи с учениците от прогимназиален и гимназиален етап на СУ „Бачо Киро” Работи с учениците от начален етап на СУ „Бачо Киро”

Кабинет:
На трети етаж в голямата сграда на училището.

Кабинет:
На втори етаж в малката сграда на училището.

Работно време:

08:00 – 12:00
13:00 – 17:00

Работно време:

08:00 – 12:00
13:00 – 17:00

 

 

Ръководство

Директор: Пепи Стефанова

Зам. директор по учебната дейност: Петя Неделчева

Зам. директор по административно-стопанската дейност: Стела Гинчева

Главен счетоводител: Мая Балканджиева


Преподаватели

Начален етап на образование

Бисерка Симеонова
Ваня Димитрова
Габриела Георгиева
Галя Георгиева
Диана Петрова
Ели Дойнова
Женя Харизанова
Иван Драгнев
Искра Русатова
Малина Дамянова
Маргарита Пенчева
Милена Маринова-Димитрова
Надя Петрова
Наталия Алтънова
Николай Цветков
Нели Димитрова
Росица Атанасова
Сашка Александрова
Светозар Найденов
Соня Симеонова
Стефка Събинова
Теодора Атанасова

Български език и литература

Александра Александрова
Десислава Паунчева
Димитринка Колева
Стела Тунчева
Лидия Владимирова

Математика

Румяна Боянова
Сийка Ковачева
Татяна Ангелова

Английски език

Албена Георгиева
Боян Бостанджиев
Галя Ранкова
Наташа Нонова
Петя Стефанова
Светлозара Върлева

Немски език

Гинка Христова

Руски език

Антоанета Цветкова
Сийка Боянова

Информатика и информационни технологии

Георги Тодоров
Калина Георгиева

История и цивилизация

Стела Димитрова
Теодора Бойкова

Философски цикъл

Маргарита Трифонова

География и икономика

Юра Лужецка

Биология и здравно образование

Силвия Стоянова

Физика и астрономия

Рени Найденова

Химия и опазване на околната среда

Диана Пенева
Силвия Йорданова

Музика

Боряна Илиева-Георгиева

Изобразително изкуство

Ивета Иванова

Физическо възпитание и спорт

Илиян Йорданов
Карол Каролов
Никола Николов

Учители в група за ЦДО в прогимназиален етап на образование

Зорница Попова
Милен Гешев
Славка Славчева

Педагогически съветник

Неделчо Неделчев
Татяна Кирчева

Ръководител на направление "ИКТ"

инж. Цветелина Диманова

Непедагогически персонал

Валентина Савова - административен секретар
Диана Байчева - оперативен счетоводител
Наталия Борисова - касиер-домакин
Радка Петрова - технически сътрудник

Библиотекар

Даниела Бобева

Обслужващ персонал

Ангел Ангелов
Антон Антонов
Габриела Минчева
Иванка Василева
Йордан Ванев
Красимир Гавраилов
Маргарита Маринова
Роза Атанасова
Росица Георгиева
Русчо Русев
Снежанка Друмева
Таня Парашкевова
Татяна Димитрова
Цветанка Симеонова

 
« НачалоПредишна12345678910СледващаКрай »

Страница 7 от 107

Последни

Най-четени

Външни новини

VESTI.bg

Полезни Връзки


© 2018 СУ "Бачо Киро" - гр. Павликени. Всички права запазени.